بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» ایردراپ memefi تیک آبی گرفت!

ایردراپ memefi تیک آبی گرفت!

همه چیز در مورد ربات MemeFi

مدتی است که ما شاهد سرعت راه اندازی پروژه های ایردراپ کریپتو جدید بوده ایم. بسیاری از آنها هنوز در حال کار هستند و همانطور که همه ما می دانیم افرادی که پروژه های رمزنگاری را به اندازه کافی زود شروع می کنند در نهایت قیمتی نسبتاً معقول به دست می آورند.

ایردراپ memefi تیک آبی گرفت!

ربات Memefi_coin جدیدترین ربات در لیست بازی‌هایی است که می‌توانید در تلگرام برای کسب جوایز کریپتو بازی کنید.

در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به این که چگونه می توانید به سادگی با کلیک کردن به صورت روزانه شروع به جمع آوری سکه memefi کنید. شما احتمالاً در این صفحه هستید زیرا تجربه مشابهی در سایر بازی‌های کلیکی داشته‌اید و به هیچ دلیلی دوست ندارید آن ها را از دست بدهید.

ایردراپ memefi تیک آبی گرفت!

ربات Memefi_coin یک بازی است که بر روی تلگرام ساخته شده است و انتظار می رود که کاربران به طور مکرر روی آن ضربه بزنند و وقتی این کار را انجام می دهند، سکه memefi آنها مدام افزایش می یابد.

همه چیز در مورد تپ سواپ! مطلب مرتبط همه چیز در مورد تپ سواپ!

ایردراپ memefi تیک آبی گرفت!

ربات memefi_coin متعلق به کلاب memefi است که در X (توییتر سابق) بسیار محبوب هستند و همچنین، این بازی با پیوستن هزاران نفر در هر ساعت بسیار محبوب تر می شود.


ربات Memefi_coin چگونه کار می کند؟

ساده است، شما ربات را استارت می کنید، پاسخی از ربات با گزینه ای برای شروع بازی دریافت خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید و به صفحه مناسب هدایت خواهید شد، کافی است بارها و بارها روی شکل ضربه بزنید و موجودی سکه memefi شما همچنان اضافه می شود.

ایردراپ memefi تیک آبی گرفت!

ضربه زدن روی آن به صورت دستی ممکن است برای شما بسیار دشوار یا خسته کننده باشد، بنابراین ما همچنین نحوه راه اندازی ربات کلیک خودکار را به منظور جمع آوری مقدار زیادی سکه memefi بدون اینکه ذره ای به خودتان فشار بیاورید، بررسی خواهیم کرد.


راه دیگر برای بدست آوردن سکه memefi بیشتر، دعوت کاربران جدید و فعال به بازی است. این کار بسیار آسان است و می‌توان آن را روی ربات انجام داد.

ایردراپ memefi تیک آبی گرفت!

آیا استفاده از ربات Memefi_coin باعث بن شدن حسابم می شود؟

استفاده از ربات Memefi_coin قانونی به نظر می رسد، اگرچه در مرحله آزمایشی است. چون ربات مربوط به خود بازی است برای شما مشکلی به وجود نمی آورد. ربات، هر سه ساعت یک بار نیاز به فعالسازی مجدد دارد.

ایردراپ memefi تیک آبی گرفت!

نحوه شروع بازی

وارد ربات میمفای شوید. پس از آن یک پیام جدید برای شروع بازی به شما نشان داده می شود. روی آن کلیک کنید تا به صفحه اصلی بازی هدایت شوید. با کلیک کردن روی صفحه توکن های کریپتو را دریافت کنید.

اگر می‌خواهید درآمد خود را افزایش دهید، روی Boosts ضربه بزنید و هر یک از گزینه‌ها را انتخاب کنید تا درآمد، سطح انرژی و مقدار سکه memefi به ازای هر کلیک افزایش یابد.


برخلاف Notcoin و Tapswap، میم فای Auto Tap Bot دائمی ندارد و هر سه ساعت یکبار باید ربات را فعال کنید. با هر فعالسازی 129/000 سکه جمع می شود. شما می توانید هر روز 3 بار از ربات استفاده کنید.

ایردراپ memefi تیک آبی گرفت!

راه دیگر برای به دست آوردن سریعتر سکه memefi، رفرال یا زیرمجموعه گیری است. در ابتدا به آن اشاره کردم که قرار است آن را به درستی توضیح دهم. در زیر شرح کاملی از نحوه عملکرد برنامه ارجاع memefi_coin آمده است.

لحظه ای که شخصی را معرفی می کنید، 2500 سکه memefi بدست می آورید. کاربر به طور خودکار از سطح 1 شروع می کند، اما هر چه بیشتر در سطح پیشرفت کند، سکه های بیشتری دریافت می کنید.


چگونه لینک دعوت خود را دریافت کنیم؟

ایردراپ memefi تیک آبی گرفت!

دو راه برای دریافت لینک ارجاع شما وجود دارد و آن در صفحه بازی است، به سادگی روی منو کلیک کنید > سپس گزینه ای برای دریافت لینک ارجاع شما ظاهر می شود.

همچنین می توانید در صفحه بازی بر روی Invite کلیک کنید و لینک دعوت خود را کپی کنید. افراد فعال تر، سکه memefi بیشتر برای شما. این حتی بهترین یا سریع ترین راه برای جمع آوری سکه است.


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده