بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» همه چیز در مورد تپ سواپ!

همه چیز در مورد تپ سواپ!

ایر دراپ Tapswap کی لیست می شود؟

من در مورد NotCoin شنیدم و آن را نادیده گرفتم - احتمالا شما هم این کار را کرده اید. NotCoin بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار داد و اکنون TapSwap جای آن را گرفته است. بسیاری ادعا می کنند که صدها دلار از NotCoin فقط با ضربه زدن روی صفحه نمایش تلفن خود به دست آورده اند. اگر نات کوین را از دست داده اید نگران نباشید! چون ایردراپ های جدیدی مانند Tapswap جای نات کوین را گرفته اند!

همه چیز در مورد تپ سواپ!

TapSwap معتبر است؟

به نظر می رسد TapSwap یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که توسط بلاک چین سولانا پشتیبانی می شود. طبق دسته رسمی X، تپ سواپ در 30 می 2024 لیست می شود .

یک وب‌سایت رسمی وجود دارد که آن را به سولانا پیوند می‌دهد (سولانا این انجمن را رد نکرده است). در سمت راست پایین وب سایت، "Powered by SOLANA" را خواهید دید.

همه چیز در مورد تپ سواپ!

با راه اندازی تپ سواپ، به زودی توکن $Tapsرسمی می شود و ظاهرا دارندگان می توانند آن را به توکن های دیگر تبدیل کنند.

نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام مطلب مرتبط نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام


برای بسیاری از افراد، از جمله کسانی که ادعا می‌کنند با NotCoin پول رایگان به دست آورده‌اند، توکن $Taps - توکن TapSwap - معامله واقعی در نظر گرفته می‌شود. طبق این پروژه، به ازای هر ضربه ای که به صفحه گوشی می زنید، سهمی از توکن $Taps دریافت خواهید کرد.


وقتی TapSwap لیست می‌شود، چگونه می‌توانید سهمی از رمز $Taps دریافت کنید؟

TapSwap یک ربات اختصاصی تلگرام (به نام TapSwap ) دارد که به افراد اجازه می‌دهد شروع به ضربه زدن روی صفحه گوشی خود کنند. هرچه بیشتر ضربه بزنید، عدد شما بالاتر می‌رود، که ظاهراً نشان دهنده سهم شما از توکن $Taps آینده است.

همه چیز در مورد تپ سواپ!

پس از ورود به کانال تلگرام TapSwap، روی “ Start! " بزنید. این شما را به صفحه ای با یک سکه بزرگ می برد که می توانید همزمان با چند انگشت روی آن ضربه بزنید. با کلیک بر روی "Boost" می توانید تعداد دریافتی را افزایش دهید. همچنین در صفحه Boost، می‌توانید «Tap Bot» را فعال کنید

که به طور خودکار شروع به جمع کردن توکن می کند.

همچنین می توانید برای افزایش موجودی سهم خود، به میزان 300000 یا بیشتر، روی "Task" کلیک کنید.

همه چیز در مورد تپ سواپ!

توجه داشته باشید که عضویت رایگان است.


آیا وقتی TapSwap لیست شد، واقعاً توکن های $Taps دریافت خواهید کرد؟

در اینجا، هیچ کس نمی تواند به طور قطعی پاسخ دهد "بله، شما توکن های $Taps را دریافت خواهید کرد" آیا توکن TapSwap ارز بزرگ بعدی است؟ آیا طبق وعده TapSwap، مردم توکن های $Taps را دریافت خواهند کرد؟ هیچ کس به جز صاحبان TapSwap این را نمی داند!

همه چیز در مورد تپ سواپ!

تپ سواپ (Tapswap) کی لیست می شود؟

تاریخ راه‌اندازی توکن تپ سواپ (Tapswap) به ۳۰ می (۱۰ خرداد) موکول شده است. در حالی که بسیاری از کاربران در تلاش برای جمع‌آوری هر چه بیشتر توکن TAPS قبل از تاریخ لیست شدن آن هستند، شور و هیجان برای این پروژه جدید روز به روز در حال افزایش است. (با این حال هنوز تاریخ معتبری برای لیست شدن توکن تپ سواپ اعلام نشده است.)


ربات تلگرام تپ سواپ تنها با چند روز فاصله تا راه‌اندازی جهانی خود، موفق به جذب بیش از ۲۰ میلیون کاربر شده است. این استقبال گسترده نشان از پتانسیل بالای این پروژه و تمایل مردم به ورود به دنیای جذاب ارزهای دیجیتال دارد.

همه چیز در مورد تپ سواپ!

پیش‌بینی قیمت تپ سواپ

با وجود این ابهام، کارشناسان ارز دیجیتال پیش‌بینی‌های جالبی در مورد قیمت تپ سواپ (TAPS) ارائه کرده‌اند. بسیاری از آن‌ها معتقدند که قیمت این ارز دیجیتال برابر یا حتی بیشتر از نات‌کوین (NOTCOIN) خواهد بود.

تپ سواپ با ارائه روشی نوین و سرگرم‌کننده برای استخراج ارز دیجیتال، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. راه‌اندازی این پروژه در ۳۰ می، نویدبخش تحولات جدیدی در این حوزه خواهد بود.

همه چیز در مورد تپ سواپ!

چرا تسک کیف پول از تپ سواپ حذف شد؟

تپ سواپ چند روز گذشته اعلام کرد که قرار نیست توکن خود را روی بلاک چین سولانا عرضه کند. امروز تسک کیف پول (ولت) از تپ سواپ حذف شد. اما نگران نباشید! در صورت نیاز، تپ سواپ کیف پول های جدیدش را به شما اعلام می کند.


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده