مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» چرا من در اینستاگرام shadowban شدم؟

چرا من در اینستاگرام shadowban شدم؟

علت شدوبن شدن یا محدود شدن اکانت در اینستاگرام!

اینستاگرام معمولاً کاربرانی را که دستورالعمل‌های انجمن را نقض کرده‌اند یا محتوای نامناسبی منتشر کرده‌اند را شدوبن می‌کند. با این حال، سیستم اینستاگرام ضد خطا نیست و اغلب به اشتباه محتوای بی ضرر را نامناسب معرفی می کند.


برخی از کاربران برای افزایش فالوور خود در اینستاگرام از روش‌های غیراصولی استفاده می‌کنند، مانند خرید فالوور یا استفاده از هشتگ‌های نامربوط که به محتوای آن‌ها ارتباطی ندارد. اینستاگرام آن حساب‌ها را از طریق shadowbans فیلتر می‌کند تا کیفیت محتوا و حساب‌های اینستاگرام را که به راحتی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد، بهبود بخشد.


با این حال، خرید فالوور تنها دلیل اکانت shadowban اینستاگرام نیست.


نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام مطلب مرتبط نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام

1-شما از ربات های غیرقابل اعتماد برای افزایش فالوور اینستاگرام خود استفاده می کنید.

چرا من در اینستاگرام shadowban شدم؟

اینستاگرام کاربرانی را که از ربات‌های غیرقابل اعتماد برای رشد حساب خود استفاده می‌کنند، مجازات می‌کند. این به این دلیل است که رشد و مشارکت غیرواقعی است و توسط افراد واقعی انجام نمی شود.


اگر در حال حاضر از ربات‌های مشکوک یا «ابزار رشد» برای مدیریت اینستاگرام خود استفاده می‌کنید، احتمالاً به همین دلیل است که shadowban شده‌اید. بهتر است برای رشد اکانت اینستاگرام خود از روش های بازاریابی و تبلیغات استفاده کنید. 


2- استفاده از هشتگ های شکسته

چرا من در اینستاگرام shadowban شدم؟

هشتگ های خاصی به طور موثر شکسته/ممنوع هستند. اگر از یکی از این هشتگ ها در پست های خود استفاده کنید، از نمایش هشتگ های دیگر در فیدهای هشتگ جلوگیری می کند. همچنین ممکن است باعث مسدود شدن حساب شما شود.


3- حساب شما ریپورت شده است!

چرا من در اینستاگرام shadowban شدم؟

اگر حساب شما به طور مکرر ریپورت شده است، به خصوص در مدت کوتاهی، اینستاگرام تصور می کند حساب شما محتوای نامناسبی را منتشر می کند و اقدام می کند. این ممکن است باعث شود حساب شما به حالت شدوبن در بیاید یا غیرفعال شود. 4-ارسال دایرکت، کامنت گذاشتن، یا فالو کردن بیش از حد، خیلی سریع

چرا من در اینستاگرام shadowban شدم؟اینستاگرام محدودیت‌های زمانی در مورد اینکه چقدر بتوانید در طول یک ساعت یا یک روز با حساب‌ها یا محتواهای دیگر درگیر شوید، تعیین می‌کند. این بدان معناست که نمی‌توانید انبوهی از افراد را فالو آن‌فالو کنید، نظر بدهید یا دایرکت بدهید، زیرا اینستاگرام احتمالاً این را به‌عنوان فعالیت ربات تشخیص می‌دهد تا تعامل معتبر. 


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده