مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» نحوه فعال کردن نشانگر درصد باتری آیفون در IOS 16

نحوه فعال کردن نشانگر درصد باتری آیفون در IOS 16

iOS 16 نشانگر درصد باتری آیفون را در نوار وضعیت بازمی گرداند!

شرکت اپل، برخی از ویژگی‌ها را برای تطبیق با فاکتور شکل جدید حذف کرد. برای مثال، نشانگر درصد باتری با شروع آیفون X از نوار وضعیت حذف شد. نوار وضعیت فقط از یک نشانگر تصویری باتری تشکیل شده بود و کاربران باید برای مشاهده درصد باتری مشخص، صفحه کنترل را به سمت پایین بکشند. قابل درک است که کاربران ناراحت بودند. خوشبختانه اپل بالاخره درصد باتری را در نوار وضعیت با iOS 16 معرفی کرد.


کدام آیفون‌ها از درصد باتری در نوار وضعیت پشتیبانی می‌کنند؟

iOS 16 Beta 5 برای آیفون های متعددی عرضه می شود، اما ویژگی درصد باتری در برخی از آنها در دسترس نیست. دستگاه هایی مانند iPhone 12 Mini، iPhone 13 Mini و iPhone 11 گزینه روشن کردن درصد باتری را دریافت نکرده اند. حذف آنها از فهرست را می توان به ردپای نسبتاً کوچکتر آنها نسبت داد. در اینجا لیست دقیقی از دستگاه هایی است که از درصد باتری در ویژگی نوار وضعیت در iOS 16 بتا 5 پشتیبانی می کنند:

آیفون 13 پرو مکس

آیفون 13 پرو

آیفون 13

نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام مطلب مرتبط نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام

آیفون 12 پرو مکس

آیفون 12 پرو

آیفون 12

آیفون 11 پرو

آیفون 11 پرو مکس

آیفون XS مکس

آیفون XS

آیفون X

ما هرگز نمی دانیم. دستگاه‌های پشتیبانی‌نشده ممکن است این ویژگی را در به‌روزرسانی بعدی دریافت کنند. از آنجایی که به‌روزرسانی هنوز در مراحل بتا است، تا زمانی که انتشار پایدار رخ دهد، ممکن است تغییر کند.


چگونه درصد باتری را در نوار وضعیت در آیفون پشتیبانی شده فعال کنیم؟

کاربران می توانند درصد باتری را از برنامه تنظیمات در آیفون پشتیبانی شده فعال کنند. در اینجا یک راهنمای گام به گام دقیق آمده است:

1. تنظیمات را باز کنید.

2. به Battery بروید.

نحوه فعال کردن نشانگر درصد باتری آیفون در IOS 16

3.روی گزینه Battery Percentage کلیک کنید.

نحوه فعال کردن نشانگر درصد باتری آیفون در IOS 16

پس از فعال کردن این ویژگی، درصد باتری در نشانگر باتری در نوار وضعیت قابل مشاهده خواهد بود. می توانید با کلیک بر روی دکمه درصد باتری آن را خاموش کنید.

ما احساس می کنیم این رویکرد خوبی برای این موضوع است. اپل بالاخره به حرف کاربرانش گوش داد و درصد باتری در نوار وضعیت را حل کرد. آیا این پیاده سازی را دوست داشتید؟ در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


در تور ایروان 1403؛ از کجاها دیدن کنیم؟ در تور ایروان 1403؛ از کجاها دیدن کنیم؟ مشاهده