مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» Theards-تردز، رقیب قدرتمند توییتر

Theards-تردز، رقیب قدرتمند توییتر

Theards-تردز، شبکه اجتماعی داغ این روزها

مجموعه متا، که از شبکه های اجتماعی قدرتمندی مانند اینستاگرام، فیسبوک و واتس آپ تشکیل شده، روز چهارشنبه رسماً رقیب توییتر خود، Threads را وارد بازار کرد.

Threads در حال حاضر شروع قدرتمندی داشته است: طبق گفته شرکت، برنامه تا صبح پنجشنبه 30 میلیون ثبت نام دریافت کرده است که شامل تعداد زیادی از برندها، افراد مشهور، روزنامه نگاران و بسیاری از حساب های برجسته دیگر می شود.

حال و هوای چهارشنبه شب Threads تا حدودی شبیه روز اول مدرسه بود، با افرادی که در ابتدا به سرعت برنامه را امتحان کرده و اولین پست های خود را بنویسند - و برخی از آنها سؤال کردند که آیا این برنامه می تواند در نهایت "قاتل توییتر" باشد یا خیر. از صبح پنجشنبه، Threads برترین برنامه رایگان در اپ استور اپل و یکی از موضوعات پرطرفدار در توییتر بود.

Threadمی تواند تهدیدی جدی برای توییتر باشد، زیرا از زمانی که ایلان ماسک بر این پلتفرم مسلط شد، با واکنش های منفی مواجه شد.

Theards-تردز، رقیب قدرتمند توییتر

Threads چیست؟

Threads یک برنامه جدید از شرکت مادر فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ است. این پلتفرم شباهت زیادی به توییتر دارد، با یک فید از پست‌های عمدتاً مبتنی بر متن - اگرچه کاربران همچنین می‌توانند از عکس‌ و ویدیو استفاده کنند.

همه چیز در مورد تپ سواپ! مطلب مرتبط همه چیز در مورد تپ سواپ!

متا گفت که پیام های ارسال شده به Threads دارای محدودیت 500 کاراکتری خواهند بود. بر خلاف توییتر که محدودیت 250 کاراکتری دارد.

مشابه توییتر، کاربران می‌توانند به پست‌های Threads دیگران پاسخ دهند، فوروارد کنند و نقل قول کنند. امکان اشتراک‌گذاری پست‌ها از Threads را مستقیماً در استوری‌های اینستاگرام ارائه می‌دهد.


طریقه ثبت نام در Threads- تردز

اکانت های تایید شده اینستاگرام به صورت خودکار در Threads تایید می شوند و بیو و پروفایل به صورت کاملا خودکار از اینستاگرام به تردز منتقل می شود. همچنین با ثبت نام در شبکه اجتماعی تردز، اکانت تردز شما به صورت خودکار به بیو اینستاگرامتان اضافه می شود.


فضای تردز

تردز از نظر وایب و فضا، بیشتر به فیسبوک نزدیک است و بر خلاف اینستاگرام که همه سعی بر لاکچری نشان دادن خودشان دارند، تردز فضایی دوستانه دارد و مردم در آن خاکی تر و صمیمی تر رفتار می کنند. به طوری که معتقدند: هر چند باید در اینستاگرام از رستوران های لاکچری و غذاهای خاص استوری گذاشت، در تردز، باید ساندویچ های خیابانی و اصطلاحا کثیف را پست کرد.


الگوریتم تردز

در حال حاضر تردز، الگوریتم خاصی ندارد و اصطلاحا "تر" های شما را به همه فالورهایتان نشان می دهد. اما بعضی از کاربران معتقدند که مهم نیست چه کسانی را فالو می کنید، تردز آن محتوایی که دوست دارد را به شما نشان می دهد.


هشتگ گذاری در تردز

در حال حاضر شبکه اجتماعی تردز، از هشتگ گذاری پشتیبانی نمی کند.


فالور و فالویینگ در تردز

به محض ثبت نام در شبکه اجتماعی تردز، شما می توانید تمامی فالویینگ های اینستاگرامتان را فقط با یک کلیک فالو کنید. اگر در تردز عضو بودند، فالو می شوند و اگر عضو نبودند به محض عضو شدن فالو می شوند. اما فالورها دست شما نیست و نمی توانید تمام کسانی که در اینستا شما را فالو دارند را در تردز هم اضافه کنید.


دیلیت اکانت تردز

شبکه اجتماعی تردز، به شما قابلیت دیلیت اکانت را می دهد اما، حواستان باشد که با پاک کردن تردز، اینستاگرامتان را هم از دست می دهید!

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


 چگونه کیف پول خود را به همستر کامبت وصل کنیم؟ چگونه کیف پول خود را به همستر کامبت وصل کنیم؟ مشاهده